Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi állna jól nekem? Tanácsok

Mi állna jól nekem? Tanácsok

Figyelt kérdés
Jó estét :) 16 éves, szemüveges fiú vagyok. Arcom kicsit ovális, tekintetem kinézetem eléggé szelid, "ártatlan", kedves. A hajamat félrefésülve hordom, mert így áll jól. Gondolkozok, hogy kicsit változtassak. Tippeket szeretnék(képekkel!), hogy szerintetek esetleg milyen állna jól nekem(nektek mi tetszene ilyen alkatnál). Nem szeretnék extrém, tüskés felállított hajat, ilyesmi. Köszönöm!
2011. nov. 9. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj csak így, ez a neked való! olyan kis "ártatlan", mint te. Nem csak a fejeden kéne változtatni, hanem ami benne van, azon is.
2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgyérzem, félreértetted. Az ártatlant arra értettem, hogy nem durvább ábrázatú, nem rapper alkat, hanem szelidebb arcvonások. Te valószínű másra értetted :) De azért köszönöm!
2011. nov. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!