Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit hajra és bőrre? (lent)

Valamit hajra és bőrre? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy tudtok valami gyorsan elkészíthető maszkot pattanásos sebes bőrre?

Száraz hajra?:)

Nagyon jó lenne rendbe hozni a hajam, mert most növesztem és nem szeretnék vágatni belőle..most a hátam közepéig ér, fokozatosra van vágva.

Várom a válaszaitokat.:)


2011. nov. 4. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Az arcodra ezt, és csakis ezt (!!!) a fajta körömvirág krémet ajánlom. Lehet, hogy a méretéhez képest egy kicsit drágának fogod találni, de hidd el, megéri! Én régebben tiszta pattanás voltam, és szépen rendbe hozta az arcomat.

Ajánlom, hogy úgy használd, hogy este mosd meg Baba szappannal az arcodat, kend be éjszakára, majd reggel megint mosd meg az arcodat Baba szappannal. Azért nem érdemes más márkájú/típusú körömvirágkrémet venned, mert azok sokkal zsírosabbak! Jah, és ebből elég egy hajszálvékony réteg a problémás területre.


Vagy arctonikot is használhatsz (este arcmosás, tonik éjszakára, reggel arcmosás --> u.ú, mint a körömvirágkrémnél) [link] nekem ez vált be. Tescoban kb. 600-700 Ft volt, kb. egy éve, szerintem most sem drágább.

2011. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!