Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztő bőrre, hajra?

Élesztő bőrre, hajra?

Figyelt kérdés
Ha élesztőtabletta helyett sima élesztőt ennék, az ugyanúgy használna? Ha igen, akkor mennyit kell belőle enni naponta? Ha valakinek van tapasztalata légyszi ossza meg velem
2008. nov. 5. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én síma élesztőt eszek, naponta egy fél kockacukornyit.Sokkal egészégesebb mint a tabletta,a hatása is nagyon rövid időn belül jelentkezik:nekem két hét után a pattanásaim eltüntek.
2008. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
HÚ köszi. Én tegnap kezdtem, de én többet ettem belőle, kb két kockacukornyit, remélem nem árt meg. Akkor kevesebbet eszek belőle
2008. nov. 5. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
A sima élesztőtől gombát kaphatsz. És nekem attól mármár fekélyek nőttek az arcomra:D A tabletta viszont hat.
2008. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jézus ez komoly?
2008. nov. 5. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de az elottem valaszolo nagy marhasagot irt,a szepsegiparban rengeteg borapolo kremnek az alapanyaga,ezenkivul serkenti a hasnyalmirigy mukodeset,segit a szenhodratok lebontasaban es ezaltal cukorbetegeknek is nagyon hatasos,utananezhetsz es sehol sem fogsz olyasmit talalni rola amit fenntebb olvastal,tegyed fel a kerdesedet a Weborvosnak es meglatod hogy igazam van.
2008. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A fekelyeid egesz biztos nem az elesztotol hanem valami mas belso fertozestol alkultak ki.
2008. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondom mármár fekélyek:) Magyarul óriási nagy gennyes pattanások, és orvos látta nyugodjatok meg.
2008. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Es azt mondta hogy az eleszto miatt ami koztudottan vertisztito...
2008. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nahat az tuti nem az elesztotol volt! Az elesztot a fejunkre is kenhetjuk, attol szebb lesz a bor es a haj es a kormok, de hogy fekelyes pattanasok? az biztos vmi mastol lett..
2010. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!