Lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a középiskolát.Az osztály tele van szebbnél szebb lányokkal. Egyátalán nincs bőrhibájuk.Nekem viszont van. Nem pattanás hanem hegek.Persze ápolom a bőrömet,használok alapozót stb... de 100% osan így sem sikerül eltüntetnem.Ezzel az a gond hogy ráment az önbizalmam.Nem szeretem ha rám néznek,nem szeretem ha mindenki engem néz. Egyátalán nem érzem magamat szépnek. A hajamat se nagyon variálom álltalába kivan engedve. Pedig nagyon szeretnék úgymond frizurákat csinálni csak hát félek hogy akkor nagyon fognak látszani a bőrhibák. Nem tudom mit kéne tennem... normális válaszokat előre is köszönöm :) és bocs a helyesírási hibákért.
2011. okt. 29. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet vagy küldj nekem privátban ha szégyenlősebb vagy mert igy nem tudom megmondani mennyire súlyosak a hegek és lehet hogy csak te gondolod magad "csúnyának" és valójában nem is vagy az. Utánna tudnék korrektebb választ adni :D
2011. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki ma korábban kérdezte azt, hogy egy heges arcú lány is lehet szép?
2011. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!