Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik, ha az arcpakolásb...

Mi történik, ha az arcpakolásba túl sok ecetet rakok? Múló bőrpíren kívül van valami negatív hatása?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajod nem lesz.
2011. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ecet % nem mindegy.
2011. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úúúúhhh... Én ilyenről még nem is hallottam! Egyszer próbáltam egy pattanást eltüntetni vele, mert elfogyott a patt-elleni szerem, de nagyon erős volt, szinte mart...

Milyen pakolás ez? Mire való? (komolyan kérdezem!)Nem marta a bőröd?

2011. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Élesztőt és almaecetet kevertem össze, és azt tettem az arcomra. Az ecet valószínűleg egy kicsit több lett, mint kellett volna, mert éreztem, hogy nagyon enyhén csípett. Miután leszedtem a megszáradt darabokat, pirispozsgás volt a pofim, de reggelre eltűnt :)

egyébként pattanások ellen, és az utána megmaradó foltok ellen hatásos hosszabb távon. Illetve reggelre puhábbnak, selymesebbnek éreztem a bőrömet :)

2011. okt. 23. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, köszi!:)
2011. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!