Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok, eddig háromszo...

14 éves vagyok, eddig háromszor volt festve a hajam (szőkéröl feketére) évente kb: 2-3 alkalommal festem, kihullhat a hajam 20-25éves koromra? Van vmi ami tényleg használ és hajtömegnövelő szer?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:
FF*
2009. máj. 3. 17:49
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlen hullhat ki a hajad. De valóban a hajfesték is okozhat hajhullást. Ez már egyéntől függ, hogy kinek hogyan reagál a haja a hajfestésre. Nincs hajtömeg növelő szer!! Egyépként miért fested ilyen korán a hajadat. Fölösleges!!!!!!!
2009. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
öö nem hull ki de majd alig fog nőni! velem is ez volt mikor még tizenéves voltam ! és én feketére festettem én azt mondom ne fesd be felesleges!!Én meg is bántam az eredeti a legjobb hidd el ;):)
2009. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

A fekete hajfestékben még a szőkénél is több méreganyag van, ezt kevesen tudják.

Nekem egyszer volt feketére festve a hajam, hullani és töredezni kellett tőle. Kb. 1,5 év volt mire úgy-ahogy helyrejött. A fodrász mondta, hogy sok ebmernek nem bírja a haja ezt a fajta méreganyagot.

Tehát igen, megvan az esélyed arra, hogy hulljon a hajad tőle és kevesebb legyen néhány éven belül, de azért kopasz nem leszel :)

2009. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igy van a feketetol hull leginkabb a haj.
2009. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
nekem mióta a szőkéről feketére lett festve a hajam sokkal szebb és több hajam lett.. szóval egyén függő
2009. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na nehogy mar a fekete festek jot tegyen a hajnak.........:D na meg ilyet sem hallottam
2009. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

hát pedig ígyvan. Amúgy meg, mint ahogy minden ember más és más, hajfestékben is valakinek jobban bírja a szervezete a fekete festéket.

Amúgy meg a szőke ezerszer jobban roncsolja a hajat, töredezett lesz menthetetlenül. Nekem mikor szőke volt 5 éven kersztül semmit nem nőtt a hajam. Mióta fekete azóta plusz 10 centivel hoszabb ( és a lapockáig növesztem tovább) szőke hajszínnél ez nem ment volna.. mert úgy nézett ki a hajam mint a seprű vége..

2009. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem eléggé roncsolja a hajfestés a hajat, már úgy általában, nem csak a fekete...
2009. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!