Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a pattanásszerű izé?

Mi ez a pattanásszerű izé?

Figyelt kérdés
ez nem pattanás mert nem lehet kinyomni vagyis kilehet de nem olyan jön ki belőle. Bepirosodik és érzem hogy ott van de nincs teteje, és nagyon fáj. Nem ez az első 1 hete már a számnál is volt és abból is iylen átlátszó vízszerű izé jött ki. Mit tegyek ezek ellen?? Nagyon idegesít és szinte képtelenség kinyomni :S
2011. okt. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is pattanás, csak nincs kimeneti lyuka, amin keresztül ki tudnád nyomni. 2 dolgot tehetsz: Megvárod, míg elmúlik, vagy olyan sok lesz, hogy könnyebben ki tudod nyomni, vagy tűvel szúrsz (fertőtlenítsd le előtte.!) egy pici lyukat rajta, és kinyomod.
2011. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen., akkor rajtam kívül másnak is van?? nagyon rossz érzés,tudom hogy ottvan de nem tudok semmit sem tenni és rendes pukli nőtt igy rám, most prbáltam kinyomkodni de nagyon fáj....
2011. okt. 19. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ecseteld fertőtlenítővel,az leszárítja,seb és heg nélkül.
2011. okt. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!