Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki volt már hajmodell annak,...

Aki volt már hajmodell annak, hogy tetszett a dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőm megkért, de nagyon bizonytalan vagyok a dologban. Mennyi beleszólásom lenne? Hosszú hajam van, nincs fazonra vágva, de nem szeretném, hogy ettől rövidebb legyen, úgy egyáltalán és semmi extrém frizurát nem akarok. Ezt eldönthetem én, vagy ha már vállaltam, akkor meglepetés szerűen lehet, hogy valami punk frizurát kapok?
2011. okt. 19. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, már mint, ha a fodrászvizsgára gondolsz, csak tépettre lett levágva a hajam és be lett festve, kb.2 centi lett vágva a hajamból, megkérdezed barátnődet, hogy milyenre akarja csinálni, te meg vagy belemész vagy nem!!! Nekem azért is lett festve a hajam, mert arra is én voltam a modell!!!
2011. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is voltam. kicsit extrém lett, de belefért még nálam. vállig ért a hajam és végül is sokat vágtak, de nem volt vészes. ha bele tudsz szólni szólj bele és nem lesz semmi baj.
2011. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
festéssel nincs gond, meg gondolom a színt is aszerint választják ki, hogy mi áll jól, de a vágásba nem szívesen megyek bele, múltkor még azt a 2 centit is sajnáltam, mikor a fodrászhoz mentem. Persze, mivel 3 éve próbálom megnöveszteni és végre sikerült.
2011. okt. 19. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam. Nekem csak kontyot csináltak, szoval nem volt baj.:)

Kérdezd meg tőle, hogy mit akar csinálni PONTOSAN?

2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!