Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan veletek, hogy...

FFDP kérdése:

Volt már olyan veletek, hogy fodrásznál voltatok, aztán nem tetszett a hajatok, de aztán megszoktátok és mégse tűnt utána rossznak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindig így vagyok. A fodrász valahogy nem úgy alakítja a hajam, ahogy én csinálom otthon. Neki egy elképzelése van a fejemről, nekem más :) És sokan mondták, hogy amikor a fodrásztól jövök nem is annyira jó a hajam. Aztán első mosás után már rendeződik :)

De olyan is volt, hogy tetszett a fazon, csak meg kellett szokni.

2010. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Sőt, ez volt többségben. S mivel ez volt többségben, mindig, akkor is, ha a fodrász személye változott, kénytelen voltam arra gondolni, talán nem a fodrásszal van a baj. :(
2010. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzilKa ***** válasza:
100%
Régebben mindig így volt, aztán találtam egy olyan fodrászt, akivel megegyezik az elképzelésünk, azóta mindig nagyon tetszik a hajam, amikor kijövök tőle.
2010. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig így van, kell 1 hét míg megszokom, és képes vagyok beállítani. És utána láww van. :D
2010. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez van, csak annyi, hogy en utana sem szeretem. Mar voltam tobb fodrasznal, mult het elott vagattam le, de utalom ahogy all nekem. Ez van:(
2010. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában Victoria Beckham jellegű hajam volt, gondolatom bevált akkor vágassuk megint ilyenre (most váltottam fodrászt), erre miután megcsinálta a hajam azt mondta a rövidebb jobban állnak, én pedig benne voltam a váltásban, rettentő fura volt a fülem fölé ér a hajam de már kezdem megszokni, olyan mintha felenne tűzve, lassan meg is fogom szeretni.A megszokott dolgok után természetes hogy fura a változás.
2010. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen érzésem,mikor új fodrászhoz mentem.Minden fodrásznak más a stílusa,szóval kellett egy kis idő,hogy megszokjam az új frizurákat.Egy ideje a barátom vágja a hajam (mert fodrász) és rábízom magam a hajamat illetően,azóta valahogy mindig tetszik bármit is vág nekem:)
2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én régebben akár hány fodrásznál jártam, mindig alig vártam, hogy hazaérjek és megmoshassam és átfésűlhessem.

A mostani fodrászom mindig nagyon jól vágja a hajam. Simán rá is merem bízni magam, hogy találjon ki ő valami frizurát. Nagyon szeretem, alapjaiban szinte mindig ugyan olyanra vágja, de valami újat mindig visz bele mégis.

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!