Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell hennával feketére...

Hogyan kell hennával feketére festeni a barna hajat?

Figyelt kérdés
Egyébként közepes barna a hajam, se sötét, se világos, és a hajsimítás miatt néhol kicsit kihalványodott, ezért szeretném befesteni. Meg kicsit barna bőrű is vagyok és azért gondolom hogy jól állna a fekete, de az egész sötét barna szín is megfelelne! :) Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, léci írjon! Már vettem egy doboz barna hennát, négy kis tasak volt benne. Ebből kb. mennyi kellene a hajamra (elég hosszú, a hátam közepéig ér)? És ha vennék egy feketét is és keverném, például egy tasak fekete meg 3 barna? Meg mivel kell összekeverni, meddig kell a hajamon hagyni? Mennyi idő után kopik ki? Ha mosom a hajam, befesti a kádat? Vagy a párnát mikor éjjel alszom? Bocsi ha viccesek a kérdéseim, de nagyon szeretnék szép sötét hajat!:) Ja, és van még egy kérdésem, ha már a befestett hajamat fogom simítani hajsimítóval, akkor az ugye nem fogja levenni a festéket, vagy nem lesz tőle fekete a hajsimító? Léci mindre válaszoljatok, előre is köszönöm a segítséget!
2009. máj. 2. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
hennával akarsz hajat festeni? miért nem hajfestékkel? A hajsimitástól ugyanúgy meglátszódnak a foltok majd.
2009. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félek rendes hajfestékkel festeni, mert még sosem festettem a hajam, és gondoltam a hennával két legyet ütnék egy csapásra, mert még ápolja is a hajat... Akkor inkább próbáljam meg rendes festékkel? Akkor nem fog meglátszani a hajsimító nyoma?
2009. máj. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!