Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor nő már meg a hajaam?

Mikor nő már meg a hajaam?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban kleopátra frizurára vágattam a hajam, akkor kb. ilyen hosszúságú volt, mint ezen a képen Rihannáé:


[link]

Most, 1,5 évvel később kb. ilyen hosszúságú, mint itt Selenáé:

[link]


De én nagyon szeretném, ha legalább hátközépig v. váll alattig érne a hajam, pl. mint Bellának:

[link]



Nem tudom, ha ilyen ütemben nő a hajam, vajon mikor lesz már hosszú? Milyen természetes alapanyagú hajnövesztőket használhatnék, amitől nem károsodik a haj?És ha tudtok ilyet, hol szerezhetném be? Légyszi, segítsetek!


2011. okt. 17. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Hoppszi itt az uccsó gép csak vltln másikat linkeltem be ^^

2011. okt. 17. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos lassan növő hajad van. nem törik a vége? vasalod? ezek közre játszhatnak. egyél sok vitamint, ricinusos-pakolás, ápold a hajad, és várj :)
2011. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a vége picit töredezik a hajamnak főleg elöl a növő frufrurésznél. Am. nem vasalom a hajam meg semmi és rengeteg ásványianyagot és vitamint viszek be a szervezetembe, legalábbis elegendőt. Vásároltam ricinusolajat és szoktam gyógysampont használni remélem segít:)
2011. okt. 18. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A haj átlagosan ~2 centit növekszik havonta, számolj utána.
2011. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!