Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudom hogy tetves vagyok?

Honnan tudom hogy tetves vagyok?

Figyelt kérdés
voltam fodrásznál 2 hónapja és amióta onnan visszajöttem viszket a fejem és egyre korpásabb. ha megmosom nagyjából eltűnik de minden nap egyre több lesz és megint megmosom akk megint eltűnik és ez igy megy már egy ideje. állandóan viszket napró napra jobban. hajmosás után jobb valamivel. lehet hogy tetves vagyok? :o
2011. okt. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor már a család is az. Nézesd meg valakivel a hajadat, talál-e benne tetűt a fejbőrön. A korpa nem az. De ha véresre vakarod a fejed, akkor gyanakodhatsz.
2011. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyira azért nem viszket de azért eléggé. ha van akkor hogyan tudnám kiirtani ugy hogy megmaradjon a hajam?
2011. okt. 16. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
tetű írtóval?
2011. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy zsíros korpa.Az is egy fertőzés,fésűről lehet elkapni.

[link]

2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez inkább gombának tűnik, azt könnyebb is elkapni fográsznál, hiába a tisztaság, ha nem fertőtlenít mindent mindig teljesen, stb. :S Nizoral segít.

A serke mosásnál nem tűnik el, szóval efelől szerintem nyugodt lehetsz. :D

2011. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!