Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémás bőrre milyen testápoló...

Ekcémás bőrre milyen testápolót használjak? Epiláljátok?

Figyelt kérdés

a lábamon van 2-3 ekcémás folt.miután lefürdök látom hogy az egész lábam oylan repettnek tűnik,miylen tesápoló lenne jó ami még az ekcémás pirosságot is enyhítené.az ilyen nivea meg dove nálam nem nagyon jöhet szóba..nem szteroidos bőrgyógyász által felírt krémekre gondolok,,mert az már van,,csak oylan kéne ami végülis az egész lábamra bármikor rákenhető..

mondjuk a gyógyszertári BEBE ami pumpás?

a másik krédésem ,hgy ti szoktátok epilálni az iylen bőrötöket? mert én már kétszer lehúztam a szőrt géppel..csake gy kicsit zavaro hoyg amikor fürdök akkor dörzsölni kell hogy ugye ne nőljön be aszőr ,,meg hintőporozom hogy ne gyulladjon be közvetlenül utánna ,csak ugye az eláéggé szárít ...irjatok!


2009. máj. 1. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
haszbáld a bőrgyógász által felírt krémet amikor csúnyább.amikor nem annyira akkor körömvirágbalzsamot masszírozz a bőrödbe(: csodákra képes.Én már próbáltam,én is ekcémás vagyok(N)
2009. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!