Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri belépni az Avon-ba?...

Megéri belépni az Avon-ba? Lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem nem. Én eddig amilyen társaságban voltam (középsuli, munkahelyek) ott mindenkinek volt egy AVON vagy Oriflame tanácsadónője. És ha jól tudom, akkor éri meg, ha legalább 15-20 "kuncsaftod" van.
2009. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen lehetett vele keresni, de ma már minden 2. ember tagja vagy ennek vagy annak. Ha nincs elegendő kuncsaftod nem éri meg. Régen én is csináltam, volt egy társaság ahová eljutott a katalógusom, és az egyik vállalkozó felesége, 50 ezer körüli összegért rendelt tőlem, de nem sok hasznom volt rajta, még így sem.
2009. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismersz jó sok olyan embert akik mindig rendelnének tőled nagyobb összegben akkor megéri. Egyébként nem.
2009. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is be akartam, de nem éri meg.

Nagyon sok ember kell, aki mindig vásárol és úgy is alig keresel rajta viszont sok időt elvesz.

Én van minimum, hogy mennyiért kell venned és ha az nem jön össze akkor ciki van.

És már mindenkinek van ismerőse akitől vesz, inkább keresni kell valakit akitől te is rendelsz és ennyi.

Én is így tettem, mert abszolút nem érte volna meg belépni, amikor csoda ha 3 havonta mamám vesz tőlem egy krémet, más meg semmit. Csak én vásárolok, senkit nem érdekl már se az avon se az oriflame. Akit érdekel annak már van t.a.nője

2009. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen tanácsadónő szeretnél lenni, akkor inkább az oriflame-t válaszd, ott sokkal több a haszon!
2009. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több a haszon? Magasabb kedvezményt kapsz, csak éppen sokkal kevesebb embert érdekel. Én találtam Avon vevőek, sokan át is álltak hozzám. Minden csak saját magadon múlik!
2010. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!