Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a pattanásaim...

Mit tehetnék a pattanásaim ellen amik a popsimon vannak?

Figyelt kérdés
Máshol szép sima a bőröm, de a fenekem... állandóan ki van pattogva! Nem olyan nagy csúny pattanások, hanem picik, pirosak! Mitől lehet? Mivel kezeljem?
2009. ápr. 30. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Farmert hordasz? Nekem akkor volt olyan, amióta áttértem szövetnadrágra és szoknyára elmúltak.
2009. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szinte csak azt hordok! Akkor lehet attól? Az gáz, el sem tudom képzelni hogy ne hordjak farmert... :(
2009. ápr. 30. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem szerintem attól volt, mert azóta múltak el, mióta ritkábban hordom :S
2009. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azok azért vannak ott, mert nem levegőzik a bőr, bőrradír segíthet. Meg a napozás is leszárítja. Nekem a hátam volt tele pattanásokkal meg az arcom, kicsit napoztam mniden nap és pár hét alatt tökéletesen elmúltak.

De nem szabad vakarni, mert ott marad a helye, és hidegbe lila lesz.

nem érzékeny hely akkor alkoholt is tehetsz rá, az is szárit és gyulladás csökkentő. pl arc szesz


van egy paszta mait gyógyszertárakban lehet kapni, nem drága, apa is használja, nekem is bevált, lasari paszta a neve.

2009. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan kis apro pattogzasaim vannak... en is allandoan farmert hordok.. es nem szellozik alatta a borunk.. es megizzad azert vannak ezek..hasznaltam ra valami antibiotikumos szert attol elmultak.. de receptre kaphato csak es azt hiszem eleg draga is..

nah de tenyleg nyaron szoknyaba elmulnak.. ;)

puszii`

2009. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én életemben egyszer vettem fel farmert, mégis vannak, most is van egy és már régóta nem múlik el.

Szerintem marad az, hogy nem ülünk annyit és hagyjuk levegőzni amennyire lehetséges. És bőrradír, esetleg szivaccsal átdörzsölni, vagy kiskefével óvatosan. És bekenni ecsetelővel vagy valamivel akár arctonikkal időnként lefertőtleníteni. Így gyorsabban múlik.

2009. máj. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!