Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha gennyezik az...

Mit csináljak ha gennyezik az orr piercingem?

Figyelt kérdés
kb fél éve meg, karika volt benne végig. de egy 2 hete kb, kiesett a karika, és nem voltam itthon, h kicseréljem, így gyorsan egy karika fülbevalót tettem be. És annak ugye vékonyabb volt a szára, gondolom ezért lehetett az, h tegnap mikor kicseréltem rendes cp-re (ami már volt az orromba és akkor nem volt vele gáz) alig bírtam bele erőltetni, fájt is nagyon, és azóta is rohadtul fáj , az orromat alig bírom kifújni, kb olyan, mint mikor friss volt. és az előbb forgattam, és láttam h a pc-n sűrű fehér genny van:S tökre megijedtem, h nehogy vmi gáz legyen belőle, de mivel kenegessem, vagy mit csináljak? arc szesszel kentem kicsit át, mert az fertőtlenít, de nemtudom h ártottam -e vele, vagy nem... szerintetek?
2011. okt. 8. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sebes lett.Így fertőtlenítőt használj,a pc-re is.Próbáld benne mozgatni finoman,de mindíg legyen tiszta!
2011. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!