Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem hosszú hajakat?

Linkelnétek nekem hosszú hajakat?

Figyelt kérdés
Most megyek majd fodrászhoz, és szeretnék valamit változtatni a hajamon, mert már unalmas így. Hosszú, mell alá érő hullámos hajam van, a frufrum is vállig ér. Tépett, elöl kicsit rövidebb, mint hátul. Tudnátok olyan lehetőleg hosszú frizurákat linkelni, amit ebből ki lehet hozni? :D
2011. okt. 8. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz, hogy belinkeljük neked, mi is kell keressünk neten. Szóval így több ember végzi el azt, amit te is egyedül eltudnál. Annyi erővel, amennyivel kiírtad ezt a kérdést, beüthetted volna a googlebe, hogy hosszú haj...
2011. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juj de okos vagy, soha az életben nem jutott volna eszembe használni a googlet.. xD Talán azért kértem, hogy linkeljetek, mert ti ismerhettek olyan oldalt, amit én nem találok meg, tudod, több szem többet lát... Remélem mára levezetted a feszültséget és most már boldogabb vagy. :D :D :D :D
2011. okt. 8. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Egyébként elsőnek igaza van, valóban ez a legegyszerűbb megoldás.

2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen, látod én okos vagyok, ellentétben veled. Azokat az oldalakat amúgy mi is a googleről ismerjük, úgyhogy nem tudod kihúzni magad..:)).
2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván én is használom a googlet, nem értem miért hiszi valaki, hogy nem csak azért, mert kértem mástól is tippeket. Jól van, akkor örülj, hogy okos vagy, sok boldogságot hozzá. :)


Második: köszi, de idáig én is eljutottam.


Ha semmi használhatót nem tudtok linkelni, akkor légyszi ne írjatok semmit. Köszi.

2011. okt. 8. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

elég sokféle hosszú haj van, de azért linkelek párat :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


talán ha adnál még valami infot, leszűkíthetnénk a kört, és többet is tudnék másolni :)

2011. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

orsii21


Köszi. :)Igazából nincs elképzelésem azért nem szűkítettem le a kört. Frufrut pl nem szeretnék, mert ugye hullámos a hajam, és mindig vasalgatni kéne.. de ha látnék olyat, amibe beleszeretek, akkor lehet megcsináltatnám. :)Azt kihagytam a magyarázatnál, hogy nagyon sok hajam van, de úgyis ki akarom ritkíttatni. Az első egyébként nagyon tetszik, ilyesmi hajat én is szoktam csinálni magamnak. :D

2011. okt. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!