Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyárias hosszú hajakat tudtok...

Nyárias hosszú hajakat tudtok nekem mutatni?

Figyelt kérdés

Kerestem műr google-be, de nem igazán találtam jókat. Hosszú hajam van, olyan derék középig ér, bár most akarok egy kcisit vágatni a végéből. Régen volt frufrum, most azt növesztem, kb. az állam alá ér.


De ebben a melegben nem tudom kiengedve hordani, meg úgy egyébként se szeretem, mert olyan hülyén áll, csak lóg, és egyébként is nagyon dús a hajam és egy nagyon kicsit hullámos, így elég borzasnak néz ki. Tehát mindig összekötöm, de ezt már nagyon unom és egyébként is bénán néz ki.


Tudtok vim jó hajakat linkelni, lehet összekötött, tűzütt is.


2011. júl. 11. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú hajam van, és úgyszint vastag, na meg göndörödik is. :) Én is irtóra utálom szétengedve hordani, mert olyan melegem van alatta. Próbáltad már konytba hordani? Én is úgy szoktam. Szeretem még olyan kínai stylba hordani a hajam (két gombóc). Nagyon egyszerű megcsinálni és abszolút nem zavar. Ajánlom neked is! :)
2011. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elég béna vagyok hozzá, egyszer próbáltam, de vhogy egyszer sem sikerült konytba csinálni. Meg felcsatolni sem tudom igazán, mert nincs az a csaj, ami megtartja, csak úgy, ha a felét kb. nem fogatom oda
2011. júl. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!