Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos haj divat mostanság?

Hullámos haj divat mostanság?

Figyelt kérdés
Fél hosszu a hajam csak kiváncsi lennék feldobná-e egy kis hullám.
2009. ápr. 29. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jól áll,akkor végül is mind1, hogy mi a divat.Amúgy nagyon jó divatos frizurák vannak hullámos hajúaknak, nekem eléggé hullámos, és mindenki dicséri, hogy szép, de ki is szoktam húzni, az is jól áll.Szerintem próbáld ki ilyen göndörítő hajsütővassal, aztán meglátod hogy tetszik.
2009. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami most tavasszal és nyáron divat: a végletek. Vagy a hullámos, romantikus, vagy a szögegyenes. Vagy nagyon rövid a hajad, vagy nagyon hosszú.

Ami nekem sajnos nem egészen jön be, mert félhosszú a hajam. De úgyis vasalni szoktam, vagy néha göndörítő hajhabbal behullámosítani :)

2009. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!