Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hordod a hajad?

Hogyan hordod a hajad?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy általában hogyan hordod a hajadat. Mikkel éred el, hogy olyan legyen amilyen? Itt arra gondolok, hogy pl. milyen hajformázókat,fésűket,hajlakkot,habot stb. használsz. Általában mennyi idő alatt készül el a hajad?:)
2011. okt. 1. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Van amikor jó kedvem van, és sok időm akkor álltalába kivasalom. Ha meg olyan napom van akkor felkötöm vagy coffba vagy ilyen konty féleségbe :)

meg néha elöl feltűzőm mert nekem frufrum van és akkor rakok rá hajlakkot.

amúgy hajkefét használok. És hogy mennyi idő alatt készül el az attól függ milyenre csinálom :D van amikor 5perc (se) van amikor 10 :)

2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem megyek sehova: csak kifésülöm.

Ha megyek valahova:

-kivasalom, jobb oldalt elválasztom, baloldalt, hullámcsattal rögzítem, kb a szemöldököm magasságában

- csak összefogom és hullámcsattal rögzítem a 2 fülem alatt

- ugyanaz, mint az előbbi, csak kontyot csinálok- megtekerem a copfom, a hajgumi köré tekerem és rögzítem egy hajmosás után csak félig szárítottam meg és összekötöztem estére, akkor másnapra lesz benne 1-2 finomabb hullám

- az elejét feltupírozom, és felcsatolom, majd összegumizom a hajam

kb így, csak nekem copfban van:

[link]

jah és nem ilyen magasra tupírozom :)

2011. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!