Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire érdekel, hogy néz ki...

Mennyire érdekel, hogy néz ki a hajad? általában hogy hordod?

Figyelt kérdés

épp, hogy reggel annyit szánsz rá, hogy felkötöd, vagy szépen kivasalod és ügyelsz minden mozdulatodnál rá, hogy hogy áll?:)

képeket is mutathattok hajformákról, illetve véleményezhettek:)


2011. márc. 17. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egyenes, sötétbarna-fetés hajam van.

Szeretem mert jól àll és mert szépen fénylik.

nem szeretem hogy folyon égnek àll, nem tudok mit kezdeni vele, folyton be kell vizeznem..és érdekel hogy àll, de mivel hosszú a hajam, meg úgy nagyon nem is "frizura" szval csak annyira érdekel, hogy mindig megigazítom, minek kell elöl lenni, minek hàtul :)

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
feketés*
2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Engem nagyon érdekel, hogy néz ki, de ezt nem a stílusára értve, hanem arra, hogy maximálisan egészséges és fényes legyen. Általában reggelente gyorsan kifésülöm, aztán visszatűzöm kontyba, és egész nap úgy van. Csak ha olyan kedvem van akkor engedem le, elég ritkán, mert nem könnyű combig érő hajjal közlekedni például. XD
2011. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
minek van combig érö hajad, ha nem szinte mindig be van kötve?
2011. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Mert nagyon szeretem, hogy hosszú. Ha vállig érne és mindig ki lenne bontva, akkor sem lenne jobb, mert olyan háromszög fejem lenne, mint a ház. Legalább 2x annyi hajam van, mint másoknak. Meg szeretem a kontyokat, nagyon szépeket lehet csinálni, szép strasszos meg egyéb díszekkel. A kontyba nem csak a teljesen szoros, gumóba kötött unalmas izék tartoznak.

Kibontva is szeretem, de csak ha nem csinálok olyat, amiben zavar. Amúgy szerintem nem bírnám elviselni, ha levágnák, mert nem emlékszem milyen az, ha derékig érőnél rövidebb a hajam.

Meg imádom az 1800-as éveket, a viktoriánus stílust, akkor is mindenkinek nagyon hosszú haja volt, és sosem hordták kibontva.

2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én hajam festett lilás-vöröses. Olyasmi ferde frufrum van, mint Szandikának (nem őt utánoztam), és hátközépig érő tépett fazonú hajam. Reggelente megfésülöm, kivasalom a frufrum, vagy felcsatolom a fejem tetejére. A hosszát néha kivasalom, néha behullámosítom, néha csak felcsatolom vagy felkötöm. De mindig ügyelek rá, hogy jól nézzen ki, mert most már nagyon nem lehet sapka alá sem elrejteni. Szerencsére jól kezelhető, és szép a hajam, úgyhogy nem sok gond van vele, csak a frufrumat szoktam néha elfeküdni. :)
2011. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is érdekel hogy hogy néz ki a hajam, mellig érő barna göndör hajam van, vasalom, de a mostani esős időkbe állandóan visszagöndörödik, és már rohadtul unom.


15/L

2011. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem bejon a hullàmos, és nem tetszik az egyenes... F
2011. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem rövid hajam van szal minden reggel tupír hajlakk..:)ha kell esetleg vasalom(de azt az 5 szálat fölös:DCsak akkor ha elalszom)Muszáj mert ha rácuppan a fejemre azt nem szeretem:)
2011. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyenes már rohadtul nem divat..
2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!