Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így ki lehet menni az utcára?...

Így ki lehet menni az utcára? (kép lent)

Figyelt kérdés

Kérek ne szóljatok le amatőrségem miatt, nem nagyon szoktam különösebben foglalkozni a hajammal.

Tehát nem szoktam göndöríteni a hajam, mert nyíl egyenes.


Tegnap este hajmosás után befontam magamnak és miután ma kibontottam ilyen lett. (kép)


[link]


[link]


2011. szept. 30. 18:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Milyen színű a hajam?
2011. szept. 30. 18:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kimenni? Én nekem is szokott így lenni szerintem tök szuper^^ Csak nekem annyiban más, hogy kisebb-nagyobb fonatokban van befonva az egész hajam és reggel kibontom szép hullámos:)szőkésbarna a hajad színe szerintem:)
2011. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, nem néz ki rosszul

viszont a végéből vágatnék, mert töredezett

2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Én szinte minden hajmosáskor befonom a hajam, és néha dicsérik is. Olyan is előfordult, hogy természetes göndörnek hitték :) szerintem nyugodtan hord :D amúgy szerintem is szőkésbarna hajad van.
2011. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 hete voltam fodrásznál, aki rettenetesen megritkította a hajam. Hátközépig ért, szóval nem töredezett, csak így vágta le a fodrász és még fizettem is érte... Soha többet nem megyek fodrászhoz.
2011. szept. 30. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen ez előfordul. Én ezért vágom már több éve magamnak. Amúgy a befont képen is látszik, hogy felül sokkal vastagabb a copf mint alul.
2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bizony... Mindjárt megmutatom milyen volt.


(Hátul, hogy vágod le magadnak és mivel? Én most tervezek tépő ollót venni)

2011. szept. 30. 19:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Ritkító ollót.
2011. szept. 30. 19:12
 9/13 A kérdező kommentje:
2011. szept. 30. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez szőkésbarna? Hát a szétengedett hajas képen már szinte sötétbarna...
2011. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!