Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor milyen színű a...

Most akkor milyen színű a hajam és a szemem? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Ma megkérdeztem pár embert és szinte mindent mondtak... Volt aki azt mondta h kék színű a szemem mondom te viccelsz?


[link] : szemem


[link] : hajam


Szerintetek?


2011. szept. 29. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a szemed zöld, a hajad pedig sötétszőke/szőkésbarna és rettenetesen töredezett.
2011. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a szemem csak a közepén még jól láthatóan van egy kis sárga.oszt.társaim szerint elég ilyesztő szemem van:)De amúgy a tiés zöld:)És nagyon szép:)A hajad pedig sötétszőke.:)
2011. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A szemed szerintem borostyán színű, gondolom fényre változik(mert hasonló az enyém is, és nekem sem sikerült belőnöm a színét), a hajad pedig vagy sötét-, vagy közép szőke. (mondjuk egy hajfesték színválasztásánál kb. ezekkel egyezne meg.)
2011. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
6 cmt vágattam.: DD am köszönöm a válaszokat.:)
2011. okt. 4. 21:02
 15/18 anonim ***** válasza:

A szemed szerintem színváltós:) Vagy tévedek? Az a fajta zöld,amikor bizonyos fényben barnásnak tűnik,napsütésben pedig sárgásbarnának???

Szép amúgy!


A hajad pedig szerintem sötétszőke!(hajfestékeken viágos barnának hívják) :D

2011. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem a szemed zöld,a hajad pedig szőkésbarna :D
2011. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
jéé azt hittem csak nekem van ilyen fura szinü szemem,azért nem az az erőteljes tipikus zöld,ha nem olyan barnás zöldes, fura nem rossz értelembe,ilyen nekem is :))
2011. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:D amugy igen ugy mond "színváltós" :D még 1x köszii!:)
2011. okt. 7. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!