Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemem alatt vannak rizsszem...

A szemem alatt vannak rizsszemek. Kerestem google-n hogy, hogy lehetne eltüntetni de semmit nem írnak róla. Többi lent!?!

Figyelt kérdés
Szóval már régóta van és máson is láttam ilyen rizsszemet, engem már nagyon zavar. Lécci csak azok válaszoljanak akiknek pl: volt, vagy tudja hogy hogy lehet eltávolítani őket. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 3. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak. A kozmetikusom tűvel kiszúrta/piszkálta 2 másodperc alatt. Azóta nincs ilyen gondom.

18/F

2011. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. és a kozmetikus mennyiért csinálta meg??
2011. szept. 3. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
A szokásos egész arcos tisztításon belül csinálta. 16 eurót szoktam fizetni alkalmanként. Ha csak az "árpákat" szeretnéd kiszedetni, szerintem nem lesz drága.
2011. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ még egyszer. És valami otthoni módszert nem tudsz esetleg? vagy bárki?
2011. szept. 3. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam. Picit megszúrom tűvel, hogy kilyukadjon a felülete, aztán már finoman ki is lehet nyomni.
2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
előtte nem kell esetleg a bőrt felpuhítani?? Majd megpróbálom magamnak. köszi a választ. :))
2011. szept. 3. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
hát, egy kicsit megkönnyíti a dolgot, bár én nem szoktam
2011. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat megpróbálom először úgy hogy nem puhítom fel majd ha így kicsit nehézkesen megy akkor felpuhítom . :) Köszi a válaszokat még egyszer.
2011. szept. 3. 17:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is magamnak szoktam,kozmetikus mondta,hogy nyugodtan csinálhatom otthon,persze steril tűvel. Ha már megszúrtad,akkor könnyen kijön. :)


26/N

2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kozmetikus nyomta ki amikor kezelésen voltam (eléggé fájt), aztán kijött egy másik az meg valahogy lejött magától :D
2011. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!