Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok ingyenes fejbőrvizsg...

Hol tudok ingyenes fejbőrvizsgálatot készíteni? Google-be nem találtam semmi értelmeset!

Figyelt kérdés
Voltam már bőrgyógyásznál,vérvételen,fogászaton,nőgyógyászaton.Minden eredményem jó,nincs se vashiányom,se vitaminhiányom,se gócom,a pajzsmirigyem is jó,nincsenek hormonális gondjaim sem.Bőrgyógyász javaslatával szedtem már Revalidot,közbe kenegettem a fejbőröm Varga cseppel.NEM HASZNÁLT.Most szedek Hair Clinic kapszulát,Merz Special drazsét,Alpicort F hajszesszel kenem minden este a fejbőrömet.EZ SEM ÉR SEMMIT!Ugyanúgy hullik a hajam,NAGYON!Már teljesen megritkult.És több,mint 20.000 Ft-ot költöttem ezekre hiába.Már nem nagyon bízok az orvosokba. :( Fejbőrvizsgálatra szeretnék menni,de nem tudom hova mehetek.MINDENKÉPP INGYENESRE,mert már unom a hiábavaló pénzkiadásokat.
2011. jún. 16. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Újpesten a Jókai patikában van ingyenes fejbőr-és haj vizsgálat.

(A Váci úti Tesco gyógysztertárában is lenne de az most átépítés miatt nem üzemel)

2011. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én nem a kérdésedre válaszolok, de tesómnak is ugyanez volt a problémája, szintén ugyanezek a vizsgálatok(fejbőr vizsgálattal együtt) és neki szintén nem tudtak értelmes válaszokat adni, hogy mitől lehet, illetve mit csináljon, 23 éves és alig van már haja...kb fél évvel ezelőtt voltunk egy orvosnál, aki azt tanácsolta, hogy ne izguljon, ne stresszeljen, mert az csak ront a helyzetén, illetve, ajánlott egy terméket(szintén nme túl olcsót), de ez legalább segít neki és már nem hullik a haja tőle/megerősödtek a hajszálai...emellett még elkezdte ricinusolajjal kenni a fejbőrét és a haját ettől is láthatóan erősebb és szebb lett neki...Szerintem a ricinusolajat még megprobálhatod esetleg, itt 230ft-ba kerül a gyógyszertárban egy kisüveggel, de szerintem mindenhol, így mozog az ára...Gondolom most nem sokat segítettem, de probáld meg hátha működik!:)
2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon köszönöm,meg fogom nézni.

Második válaszolónak is köszönöm,egy próbát megér,ha már ennyit költöttem a hajamra...hátha

2011. jún. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!