Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztős (tejes) pattanás...

Az élesztős (tejes) pattanás elleni pakolás hanyadik után hat?

Figyelt kérdés

Hányadik pakolás után tűnnek a pattanások?

Én 1 nap egyszer 20 percet hagyom az arcomon!


2011. szept. 28. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Aknesol-t próbáltad már?
2011. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. szept. 28. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindennap csinálsz arcpakolást?? Ne tedd! Elég hetente 1x. Tudod a jóból is megárt a sok!


16/L

2011. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké.

Mondjuk tegnap kezdtem és még csak tegnap meg ma csináltam.

2011. szept. 28. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én régebben használtam ezt a pakolást, manapság már csak tonikot kenek magamra, de mindegy is. Anno hetente 2x csináltam és kb 15 percig hagytam magamon. (ja és tej helyett mézet raktam bele, sokkal jobb) és kb 3-4 használat után, csökkent a gyulladt pattanások száma, és puhább lett az arcom!

Üdv. Bogi

2011. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki az Aknesol-t. Gyógyszertárban lehet venni vény nélkül, kb 1100Ft. Ez egy alkoholos ecsetelő. Nekem nagyon bevált. Használtam más kenőcsöket is, de azok nem segítettek. Bőrgyógyászhoz is jártam...
2011. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!