Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel takarhatom be a fejem,...

Mivel takarhatom be a fejem, miután Bánfi hajszeszt tettem a hajtövekre?

Figyelt kérdés

Ugye a Bánfit vizes hajra kell használni. Eddig nem takartam le semmivel, de kezd hűvösödni az idő, és nem szeretném megfázítani a fejbőröm.

Elég egy törülköző vagy az önmagában nagyon felszívja a szeszt? Esetleg előbb tekerjem be nejlonnal, aztán törülközővel?


2011. szept. 27. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én törölközővel szoktam. Nem vettem észre, hogy beszívná.


Bár én már nem használom, letelt a kúra, de tervezem újrakezdeni. csak az a borzasztó szag ne lenne....

2011. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit sem használ ha azt vesszük.. én is használtam de anyummal hatalmas csetepaté lett a szaga miatt! vmi iszonyat büdös.

Ha igazán erősíteni akarod ott van a bess ginseng hajra ill az aminexil ampullák.

2011. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor marad a törülköző.

Nekem csak elsőre tűnt furcsa szagúnak, de hetente 1x fél órára el lehet viselni, és szerintem az utóillata sem borzalmas.

Ha már megvettem, használom, aztán majd meglátjuk, mennyire hatásos.

2011. szept. 28. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
én amikor használtam, zacskót húztam a hajamra mert így biztos hogy beszívja. De nekem még jobban hullt tőle a hajam, mint előtte!
2011. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!