Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én 30ml ricinusolajat teszek...

Én 30ml ricinusolajat teszek a fejbőrömre meg a hajtövekre hetente kétszer, nem sok?

Figyelt kérdés
nem volt drága, nem sajnálom, de a kevesebb olaj nem elég a hajamra, akkor is 2x ennyi kell, ha keverek hozzá olívát. baj, ha ennyit teszek? azt írjátok, h 1-2 kanálnyit kell.
2011. aug. 15. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj:) a lényeg,hogy mindenhova jusson:)
2011. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor jobb, ha ennyit teszek, mint aki 1-2kanállal? mért nem tesz mindenki többet? az jobban hat, nem?
2011. aug. 16. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor használtam, akkor 10-15ml-t tettem egy alkalommal + 1 teáskanál étolaj. Simán elégnek kell lennie a fejbőrödre! Vagy válts új felvitel módszert. Kevesebbet tegyél egy helyre. A végén úgy is belemasszírozod és akkor mindenhova jut. Nem az a lényeg, hogy tocsogjon az egész hajad az olajban a minél több, annál jobb alapon. Úgyse szívja be az egészet a fejbőröd. Egy vékony réteg bőven elég!
2011. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ti hogy szoktátok akkor rendesen felvinni a fejbőrre? nekem is az a problémám, mint a kérdezőnek. úgy érzem,hogy sok kell, és nem elég :S de szerintem akkor nem jó a módszerem
2011. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én belemasszírozni próbálom, de épp h elég. ha higítom olívaolajjal, akkor is épp hogy
2011. aug. 17. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Stílfésűvel választékokat készítek, majd a kezemmel felviszem oda az olajat. Egy újabbat készítek és megint odateszem az olajat. A választékok szélességével tudjátok szabályozni, hogy mennyi olaj fogyjon. A végén pedig az ujjaimmal jól megmasszírozom a fejbőröm, hogy oda is jusson az olajból, ahova nem jutott.
2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kevesebb is elég, a felesleg csak lecsorog - 7 hónap tapasztalat. Elég heti 1x, a hatás ugyanolyan, de mikor 2x kentem, akkor elkezdett töredezni és hullani a hajam, hosszútávon gallyra vágja a végeket és a fejbôrt. Szerintem csak max 3-4 hónapig Használd. Engem tönkre tett.
2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen hatása van ha nem gond hogy megkérdezem?
2011. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tőlem kérdezed? még semmilyennel, nem rég használom, kb másfél hete csak.
2011. aug. 18. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg hajnövesztő, én egy hónapja használom, de még nem vettem észre a "hatását".
2011. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!