Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így elvékonyodik a hajam?

Így elvékonyodik a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hetente kétszer, háromszor hordom kiengedve a hajam, háromszor összekötve és a többi alkalommal feltűzve. Ha haza jövök akkor azonnal kiengedem, mert nem szeretem ha össze van kötve. Így elvékonyodhat a hajam ott ahol össze szoktam kötni vagy csak akkor ha minden nap lófarokban van?


17/L


2011. szept. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jó fajta hajgumit használsz, akkor nem lesz baja a hajadnak. Jók azok, amik nagyon puhák, sokszor kicsit bolyhosak, nincs rajtuk semmi kiálló rész vagy összeillesztés.

Egyébként ha ki van engedve könnyebben károsodhat, mert sokkal jobban dörzsölődik a hátadhoz. A lófarok sem sokkal jobb, a fonat egy kicsit kíméletesebb, de a konty a legjobb. Nem feltétlen a szigorúan hátrafésült, öregasszonyosra kell gondolni, egy laza, kócosabb konty is jó. A legjobb kontytűt használni hozzá, vagy műanyag csipesz csatokat. Amiket mostanában sokat látni, ezek a hajgumival össze-visszacsavart "gumók" egyáltalán nem tesznek jót a hajnak.

2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Én mint fodrász azt tudom neked tanácsolni, hogy a lehető legtöbbször engedd ki a hajad!

De tudom, a hosszú haj sokszor "idegesítő" lehet mikor ide-oda lóg. Jól teszed, ha hazaérsz és kibontod!

Ügyelj arra, hogy szorosan ne fogd össze, mert ahogy húzza a hajadat, fejbőrödet a szoros kötés, gyengülhet a hagyma. Ez hajhulláshoz vezet!

Arra is figyelj, hogy ne mindig ugyanazon ponton fogd össze, mert ott kophat a haj!

2011. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó privátban írhatnék neked levelet? Fodrászként tudnál nekem segíteni. Köszönöm a válaszokat. Megfogadom.
2011. szept. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!