Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszeszt vagy sampont...

Bánfi hajszeszt vagy sampont használ valaki?

Figyelt kérdés
ha igen mik a tapasztalatok? köszönöm
2011. szept. 26. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használok. Régen,amikor nagyon hullott a hajam,akkor a szeszt,a balzsamot és a sampont is használtam,de ma már csak a sampont használom. (3 éve kb) Nekem bevált,3-4 naponta mosok hajat,mert egy picit zsírosodik tőle,de ettől függetlenül nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.
2011. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dejóóó...és nőtt is tőle a hajad??
2011. szept. 26. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahonnan kihullott,oda visszanőtt. Akkor kezdtem el használni,amikor markostól lekezdett hullani a hajam. Hála az égnek rendbejött. :-)Próbáld meg,ha te is hasonló problémával küzdesz,hátha segít.
2011. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is használom, azaz már csak használtam mert nekem sajnos nem hozta rendbe a hajhullásomat sőt mintha még jobban is hullott volna, pedig fél évig használtam. most tovább kísérletezem...
2011. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mostam vele kb. negyedszerre hajat. Én is hajnövesztés miatt vettem (sampon, de most veszek majd hajszeszt), mert nem nagyon hullott a hajam, viszont az a pici is zavart. Zuhanyzás közben 10-15 szál jött ki, mióta használom, csak 1-2 esik ki :D sokkal szebb tőle a hajam, és dúsabb is, meg sajnos festve volt, viszont a lenőtt világosbarna hajamból szépen kihangsúlyozza vörös árnyalatot :) szóval én szeretem :D
2011. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is azért vettem (szeszt) mert hullik nagyon a hajam, meg hogy esetleg nőjjön is egy kicsit gyorsabban..most mostam vele hajat hát a szaga az nem az igazi...dehát a szépségért meg kell szenvedni :) de amúgy nekemis sokkal szebb lett a hajam. köszönöm a segítséget:)
2011. szept. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!