Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép az ilyen...

Szerintetek szép az ilyen haj? (kép)

Figyelt kérdés

egy barátnőmnek ilyen hullámos eredetileg a haja és nem szereti, szerintem tiszta szép. szerintetek? ti örülnétek neki, ha ilyen lenne a hajatok? mi tetszik, mi nem tetszik rajta?


kép:

[link]

(bocsi a sötét képért)


2011. szept. 25. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

aha,örülnék ha nekem lenne ilyen :D

remélem nem vasalja

2011. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hááát ez tök széép

ráadásul barnaa

nagyon szép

2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A helyébe énis egyeneset szeretnék, de lehet azért mert nekem is ilyen. xD
2011. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szőkés-barna a haja amúgy, de ez a kép nem túl világos amúgy se ezért látszik barnának és de, vasalja, mert nem mindig áll így és neki amúgy se nagyon tetszik..
2011. szept. 25. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:

woooow :O


k.rva szép :O


az enyém is hasonló volt amíg hosszú volt...hiányzik :||

13l

2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon örülnék ha nekem is ilyen hajam lenne . Szerintem gyönyörű.
2011. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőies vonzó,ha jó fazona,és egéséges a haja akkor tökéletes.
2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előnyös, és szép. Van tartása, nem lapul le, mint az én szögegyenes hajam, ha vállnál kicsit tovább ér, már húzza a súlya. Viszont nem is az a göndör, ami már a kezelhetetlen kategóriába tartozik... Szerintem szép. Egyébként egy idő után meg fogja unni, és hagyni fogja természetesen.:) Sok ilyen láttam már, hogy hisztiztek, hogy deocsmány a hajuk, meg stb, aztán mostmeg még be is göndöríti, nemhogy vasalja..
2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egésséges a haja, de csak akkor hagyja így, ha reggel mos hajat, ami elég ritkán van.. ha este mos hajat akkor tényleg nagyon hülyén néz ki, jókat szoktam röhögni rajta ő pedig hisztizik, hogy utálja a haját..
2011. okt. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!