Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon egyenesíti ki a...

Melyik sampon egyenesíti ki a hajat?

Figyelt kérdés
sokra rávan írva de nekem nem egyenesíti ki:/ Tapasztalatból mondjátok.
2011. szept. 24. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

TAPASZTALATBÓL mondom, hogy kipróbáltam a Gliss Kur hajegyenesítő samponját és balzsamát, lószart se egyenesített. Nem tudod megváltoztatni a hajad szerkezetét samponnal.


16/L

2011. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pedig fodrász vagyok, mindegy, nem ereszkedem le a te szintedre :D Higgy csak továbbra is az ilyen hülyeségekben, a hajad szögegyenes lesz!
2011. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sokfélét próbáltam, de egyik sem egyenesítette ki a hajam
2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
úristen..de még megvan de már nem egyenesíti ki:| pedg elsőnek egy hétig egyenes volt..pedig nyaraltam szóval mindennap vizesvolt:D mégis egyenes volt..
2011. nov. 12. 15:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Most megint van az Avon-ba 'hajszelídítő szett', asszem nekem olyan volt... és most akciós is, egy 1000-res 3 helyett.. 1 próbát megér, bár nem tudom, hogy próbáltad-e már a sokfajta közt...
2011. dec. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
..meg van külön hajsimító sampon is!:)
2011. dec. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!