Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell ennem hogy ne hulljon...

Mit kell ennem hogy ne hulljon annyira a hajam?

Figyelt kérdés
mert nem nagyon nől a hajam és egy bizonyos hosszúságnál megáll és azt mondta egy rokonom hogy azért mert nekem jobban hullik a hajam és amire megnől olyan hoszúságúra a hajszál addig megint kihull,de nem akarok növeszteni hosszúra.Tudom hogy egy kicsit genetika,de van olyan zöldség gyümölcs,vitamin vagy valami amitől nem hullana annyira és jobban megnőlne? Tudom hogy nem annyira értelmes de próbáljátok meg kiszűrni a lényeget^^ 12/L
2011. szept. 24. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is olvass el egy helyesírási szótárat.

Utána meg szedj sörélesztő tablettát, és egyél kölest. Azok jó a hajra :) pulsz használj sokszor hajpakolásokat (drogériákban lehet kapni ilyen táplálókat, egy hét alatt frankón helyrerakják a hajszerkezetet), és szerezz be valamilyen sampont, amire az van írva, hogy repair. A sampon se mindegy, milyet használsz, lehetőleg az is ezzel a felirattal legyen feltüntetve, vagy vegyél Bánfi sampont és hajszeszt.

2011. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*szerezz be valamilyen balzsamot

Bocsi :)

2011. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

B-komplex elsődlegesen de ez nem kaja, neked való adagban, vagy revalid kapszula ha bírja a gyomrod és a zsebed.

Vagy nézess általános vérképet és ott megtudhatod pl. mennyi a vasad stb, de fiatal vagy te még nagyon a hajhulláshoz.

2011. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

"Először is olvass el egy helyesírási szótárat. "

Nem tudom miért kell fikázni egy 12 éves lányt? neked jól esne?

2011. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bánfi egyenlő a 0-val a samponja is nagyon szárít.

Ill ide írtam néhány dolgot amik jók hajhullásra: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2011. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2011. szept. 25. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!