Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha növesztem a hajam, akkor...

Ha növesztem a hajam, akkor van esély, hogy intenzíven hulljon a hajam annyira, hogy kopasz legyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem..attól, hogy növeszted, miért kellene, hogy hulljon..akkor ennyi erővel már senkinek nem lenne haja...vitaminhiány, rossz táplálkozás, rossz fog, gyulladás...ezektől hullik nagyon a haj.

Szal, ha növeszted, akkor nem......főleg, ha sokáig növeszted...van akinek bedúsul, mert ami utánna nől....

Boldog Új Évet!

2010. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz és neked is boldog új évet kívánok.
2010. dec. 30. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, attól nem fog kihullani, ha növeszted.
2010. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam (lehet, hogy hülyeség), hogy a hosszú hajat nem bírja tartani a hajhagyma és emiatt kezd el intenzíven hullani majd jön a kopaszság.
2010. dec. 30. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Különben már rég kopasz lennék, mert nagyon sok hajam van, vastag szálú, és a combomig ér, szóval van súlya. Az viszont igaz, hogy ha elér egy hosszt, ami mindenkinél más, a genetikától függ, akkor nem fog tovább nőni, hanem kihullanak a szálak, de nem egyszerre, hanem úgy, ahogy alapból is cserélődik az ember haja. De közben folyamatosan nő is vissza, úgyhogy akkor sem lesz kopasz az ember, meg nem vékonyodik el a haja, csak maximum a vége.
2010. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!