Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a nemi szervemné...

Leborotváltam a nemi szervemnél a szőrzetet, és kipirosodott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

leborotváltam a nemi szervemnél a szőrzetet, és kipirosodott... (kis piros pöttyök vannak ott)... nyílván egy kis allergiás reakció lehet. hogy tudnám lehetőleg pár órán belül elmulasztani? valami gyors bőrnyugtató? ami minden egyszerű háztartásban megtalálható?

előre köszönöm a válaszokat (leugatásokat köszönöm nem kérek)

egy gimis leányzó


2009. ápr. 25. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán allergiás reakció, előfordul hogy kipattog a bőr. Sajnos eltüntetni nem nagyon lehet, legalább is én még nem jöttem rá hogy. Próbáld meg alkohol mentes testápolóval bekenni, persze úgy, hogy olyan helyre ne nagyon kerüljön ahova nem kéne :)
2009. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy kis kamillás hintőpor, v. neogranormon??
2009. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én neogranormont ajánlom, gyönyörűen lehúz minden pirosságot, gyulladást.
2009. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy kis szoláriumozás.
2009. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Testápoló. ;)
2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fiú vagyok, de nálam is ez volt. Próbáld jó benedvesítve(langyos víz) habbal, és minden húzás után öblítsd le. Utána meg kend be alkoholos kenceficével. És egyszer használatos borotvát csak egyszer használj!
2010. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!