Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? SOS

Mit csináljak a hajammal? SOS

Figyelt kérdés
elég hülyén hangzik de betekertem a hajam a fésűvel, és nem jön ki.. :s vmi ötlet vágáson kivül????
2011. szept. 18. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát tekergesd tépkedd amíg ki nem jön...mást mi se tudunk főleg látatlanba....ha nem jön ki akkor csak vágás van...
2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb lesz, ha megkérsz valakit, hogy segítsen kiszedni. Fő a nyugalom!
2011. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem sikerül :((((((
2011. szept. 18. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
van hogy egyáltalán nem megy >.< én beszoktam olajozni
2011. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez biztos segit? nem fog ronatni a helyzeten??? :S:S
2011. szept. 18. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem de utána nehéz kimosni...de az olajtól jobban csúszna...de végülis a hajnak is jót tesz
2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, amikor kicsi voltam és még anya fésült hányszor megcsinálta ezt velem. Nem lennék a helyedben. Kis tincsenként próbáld lassan kibogozni, hátha úgy sikerül, de szerintem már ügyesen megoldottad.:)
2011. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már megvan, bár a fele hajam a fésűben maradt. :S :D
2011. szept. 18. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Grat a sikerhez :)

Pedig pont most akartam felajánlani a kocsiból leengedett fáradt olajat ajándékba :)

2011. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!