Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tesznek a sztárok a...

Mit tesznek a sztárok a hajukra, hogy ilyen szép?

Figyelt kérdés
Például Voksán Virágnak állandóan, szép fényes haja van... mit tesznek rá? Köszi a válaszokat.
2011. szept. 18. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle sz*rt.
2011. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor nyilvánosság előtt mutatkoznak, profi szakemberek kiemelkedő minőségű termékekkel dolgozva érik el a "tökéletes" hatást. Zimány Linda pl. minden napját fodrásznál kezdi. Pénz kérdése.
2011. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a tojás csodákat művel a hajjal,de az olivaolaj,a méz szintén nagyon jó sérült,száraz hajra
2011. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért ne felejtsük el hogy sok sztárnak van póthaja is, főleg külföldieket nézve! tisztelet a kivételnek.. :)
2011. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

voksán haja a festéstől olyan fényes...biztos sűrűn festi.Nekem is feketére van festve a hajam és festés után pár nappal mindig nagyon szép fényes...

20L

2011. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Méregdrága szereket kennek rá...
2011. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hajam is szép fényes,pedig nem is fekete és nem is nagyon egészséges. Sötétbarna festett.én Fructis táplál és kisimit sampont,balzsamot és habot használok,plusz egy kis Gliss kur rózsaszin szérum és nagyon szép a végeredmény.
2011. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz.
2011. szept. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!