Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik "Szerintetek szép vagyok? " kérdéseket tesznek fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
azt hogy te még azoktól is hülyébb vagy
2010. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

általában vagy nagyon csúnya vagy nagyon ribis csajok teszik fel őket mellesleg k.rvára idegesítő mindegyik azt várja ,hogy "de gyönyörű vagy" meg szúrnálak dumákat...

érdekes mindegyik olyan önbizalom hiányos ,hogy az nem igaz jah persze nagyon látszik rajtuk tiszta csili-vili szarokba vannak és még ők mondják,hogy olyan önbizalom hiányban szenvedek...

amúgy én azért nem raknék fel ilyen kérdést mert bármikor viszont láthatom napiszaron vagy bárhol máshol

meg amúgy is nem egoból mondom de szerintem szép vagyok XDD most kajak :)

2010. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 maundrel ***** válasza:
azt, hogy bátrak.
2010. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én tuti nem tennék fel magamról képet ide... elég gáz ha valaki ismerősöm meglátja szerintem
2010. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én már gondolkodtam, hogy tegyek -e fel ide képet, de csak azért, hogy mi az amin változtatnom kéne, mert nincs önbizalmam, de majd igyekszem:)))
2010. máj. 31. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM TEGYÉL FEL !! Legyen eszed ettől nem lesz önbizalmad hidd el!! Akik meg felteszik azok tényleg nagyon hülyék. Nem itt kell mutogatni magukat attól senki nem lesz szebb.
2010. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hogy bek*phatják
2010. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!