Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hajsütővasról? (kép)

Figyelt kérdés

Könnyebb használni vagy nem, esetleg nincs különbség?

[link]



Mint ezt?: http://www.youtube.com/watch?v=2emyu8xtUGk&NR=1

Még sosem volt hajsütővasam.


2011. szept. 17. 19:10
 1/8 anonim válasza:
szerintem az első fajtát vedd. igaz nekem olyna van mint a videón de én nagyon megbántam. az elsővel sokkal egyszerűbb mert csak feltekered otthagyod és kész. a másodikkal nem is tudod úgy formázni ahogy szeretnéd.
2011. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de az első fajtát hogyan kell használni? Arra a csavaros sablonfélére rátekerem, lefogom a tincs végét (mint a vidin), és utána egy fél perc múlva leveszem a tincset?


Vagy rátekerem a tincset a sütővasra, utána meg rátuszkolom azt a sablont? :D

2011. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az elsőt azt kerianyutól kaptam, karácsonyra, unokahúgomé lehetett, mivel fodrásznak tanult. (már csak néha fodrászkodik)

Az érdekelne melyik jobb?

Mivel anyuéknál pakolva került elő..

2011. szept. 17. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk a második féle van csak nem ilyen gagyi xD Mi kiválóan tudjuk kezelni és meg vagyunk vele elégedve. De a legszebb és legtartósabb eredményt vagy az hozza ha este hajcsavarókkal becsavarod vagy a régimódi fém sütővad amit fel kell melegíteni tűzhelyen :D
2011. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Dobozán mutatja a kép, hogyan kell csinálni.

2011. szept. 18. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van mint az első és szó szerint semmit sem csinál! épp hogy a vége görbe lesz. De ha kell mindenképp én odaadom ingyen is:D
2011. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eg y10 az egyben kséletem van van benne amit akarsz...de sose tudtam hogy az a műanyag mire kell rá engem csak nehezített viszont hogy van rajta hosszába egy csipesz rész az segít....ez a lány kesztyűt viselt..én színházbamenek még a körömlakkot is megolvasztottam a hüvejkujjamon...
2011. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy nem adtam túl rajta! Úgy voltam vele én úgysem használom..de tévedtem egész jól megcsinálja a hajam..:)) viszont a dobozban semmi leírás nem volt, igaz ajándék lónak..magamtól biztos nem vettem volna hajsütővasat.
2011. szept. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!