Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb pattanástalan...

Melyik a legjobb pattanástalanító szer, amit patikában lehet venni?

Figyelt kérdés
Csak patikásakra lennék kíváncsi.És ha tudtok akkor írjatok árakat is!Előre is köszi!
2009. ápr. 23. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Dalacin-T mentette meg az önbecsülésem :) Már azt hittem, hogy "úgy" maradok, de hála az égnek nekem is ajánlotta valaki. Így ajánlom én is bátran :)

Vényre adják ki, 800 forint körül van.

2009. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 23. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! az öcsémet már bőrgyógyászhoz akartam vinni mert nagyon csúnya volt az arca, már suliba se akart menni (16 éves)

a fodrásznő ajánlotta, hogy patikában vett kamillavirágból készített (erős) teával áztasson be vattát azzal törölje át párszor és estére kenje be fogkrémmel (csak reggel mossa le).

először csak nevettünk, de 3-4 nap után hihetetlen változás tűnt fel!

kb 500 ft-ból kijöttünk és tényleg hatott!!!

sok szerencsét

(csak arra vigyázz, hogy a kamilla is és a fogkrém is szárító hatású! ha nagyon szárad az arcod tőle, akkor a "kezelés" után hidratálót használj!)

a mindennapi tisztításhoz Aknesol nevű lemosót ajánlom (patikában 800 ft körül van)

2009. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom,remélem rajtam is segíteni fog!
2009. ápr. 23. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
en zinerytet hasznalok nekem borgyogyasz irta fel meg valami gyogynovenyes kremet amit patikakban kevernek sajnos nem tudom a nevet mivel orvos alltal irt recept alapjan kevertek de nagyon jo.......amugy probald ki a reocutan-t ez tuti segit de ezt csak akkor ha tenyleg nagyon csunya az arcod mert mergezo a majadra
2009. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1)Gyógyszertári Lassar paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft.

2013. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!