Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne ilyen a hajam?...

Hogy lehetne ilyen a hajam? Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Nem rég elmentem fodrászhoz a képpel mondta, hogy meg tudja csinálni semmi probléma de erősebben 'húzza' vagy mit mondott és 2 héten belül kirugja és ilyen lesz elég cifrán hangzott de biztam benne. Semmi változás egyáltalán nem ilyen. Esetleg annyi volt a változás, hogy a fülemnél a frufrumból teljesen kirugta semmi göndör nincs benne ami volt még annyi sem nem hogy még ilyen. Mit tehetnék? Meleg hajcsavaró arról már hallottam de mivel lehet elérni, hogy ilyen legyen? Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 15. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
hajmosás után hajhabozd be a hajad aztán csavard be nagyobb hajcsavarókba, így szárítsd meg a hajad aztán hagyd rajta ameddig csak lehet. ha nem zavar alhatsz is benne. másnapra gyönyörű lesz és eléggé állandó és egy kis hajlakk sem árt :))
2011. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hajcsavarókat beszereztünk vasárnap ki is próbálom : D
2011. szept. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!