Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mutatna szerintetek egy...

Hogy mutatna szerintetek egy férfinak felemás hajszínű frizura?

Figyelt kérdés

Tehát az egyik felét fehérre festeném a másikat meg normálisra meghagynám. Mint Kétarcnak a Batmanből!


Mit gondoltok?


2011. szept. 11. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az extrém pasik ;) Én is ilyen hajat terveztem (mjuk én csaj vok), de aztán csak az eleje lett fehér középtájig és onnan hátulról fekete.

Egyébként pedig ezt látatlanba nehéz megítélni. Függ az arcodtól, bőröd színétől, a frizurádtól... meg hát szerintem 1extrémebb frizurához, mindenképp kell egy hasonló öltözködési stílus is (persze nem túlzásba esni :D)

2011. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jövőre a Trónok harca 2.évadában is lesz egy szereplő ilyen hajjal,utána lehet,hogy divatba jön:).

[link]

Uh ha akarod,akkor most csináld,mert mindenki azt fogja gondolni,hogy őt majmolod.

Asszem februárban jön majd,addig van időd beelőzni.

2011. szept. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá illő extrémebb stílusod akkor jól nézhet ki.

Ha nincs akkor nevetséges leszel.

2011. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felemás ruhák elég jók? :D
2011. szept. 12. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányon is fiún is rettenetesen hülyén néz ki, ha 2 elütő árnyalatra van festve a haj, ráadásul kifehéríteni nem olyan könnyű, mint azt te hiszed...

De amúgy meg ha nagyon nem hagy nyugodni a gondolat, akkor csináld meg ennek ellenére, mert egyszer élünk a haj meg visszanő, szóval olyan nagy kockázat azért nincs benne...

2011. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik!Egy férfinak legyen normális rövid a haja és eredeti színű!!!!

Remélem nem bántottalak meg! :)

21L

2011. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!