Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek világosabb...

Hogyan legyek világosabb hajszínű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan, és mennyi idő alatt tudnám (fodrász segítségével) a sötétbarna hajamat világosbarna/szőkés árnyalatra váltani?

Ilyesmi a hajam színe most: [link]

És ilyet szeretnék: [link]


2011. jún. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezektől függ:

milyen a fodrász?

milyen szert használ? (leszív, vagy radíroz, Oxy reload, Effassor, vagy csak sima oxi, stb.)

festett-e a hajad?

ha igen mióta és hányféle festékkel, árnyalattal?


Nekem volt festett vörös, mahagóni, szőke, padlizsán, arra fekete, és ebből akartam olyan szőkét mint te :) Én fodrászom Oxy reload-ot használt, 3-szor mentem hozzá (havonta 1) ezért mivel profi szer és sok időkihagyással és nagyon fokozatosan történt, semmit nem károsodott a hajam, hosszú szép szőke lett.

Mondjuk irdatlan sokba került....de megérte :)

2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 leszívás! De nagyon szét fog menni a hajad. Én tavaly szívattam le a feketét, egész normális szín lett belőle, de az még nem szőke volt, mellem alá ért vágattam belőle vállig, hogy ne szakadjon le. Végül 1 hónapja vissza festettem világos barnára de az aljában szőke van, amit ugye megint szívni kellet. Így két leszívás után lehetsz szőke, de károsít rendesen!
2011. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem világosbarna hajam volt és 3napja szőkítettem ki 2tincset.Szőkítőporral kiszívja a színt.Első szőkítésnél még nem lesz annyira világos de ha még 1x elmész akkor meg van teljesen.És akkor azt már simán be fogja akármilyen festék.Menj el 1x a fodrászhoz szőkítsd ki aztán kérdezd meg hogy mikor kéne következőleg menned és akkor kiderült hogy mennyi idő.
2011. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azért írtam le a dolgokat hogy mik teszik függővé mert valóban nem mindegy amiket felsoroltam......

2011. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az elsőnek különösen. Nagyon régóta szeretnék világos hajszínt, csak féltem, hogy nagyon fog károsodni. Mindenképpen érdeklődni fogok, mert nem akarom, hogy túlságosan rossz legyen! :)
2011. jún. 23. 15:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mi az az Oxy-reload, vagy micsoda? :)
2011. jún. 23. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Eltávolítja a mesterséges pigmenteket. Persze ez sem azt jelenti (hiába írják róla) hogy olyan lesz a haj, mint festés előtt volt a saját színed, de nem roncsol annyira mint a sima leszívatás és ez már jó dolog :)

Nem minden fodrász használja, ezért fontos a fodrásszal beszélni aki csinálni fogja, mert mindegyiknek más bevált és használt szereik vannak.

2011. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh, értem! :) Köszi! Amúgy ráérek, szóval inkább legyen több idő, minthogy gyorsan, hamar legyen meg. Aztán meg a fele hajam mehet a kukába! :D
2011. jún. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!