Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még az ilyen frizura? (kép)

Divat még az ilyen frizura? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mi a mai trend, hogy "hivatalosan" divat -e még, vagy hogy egyáltalán valaha az volt -e, mindenesetre nekem tetszik, és ha valakinek jól áll, akkor nagyon mutatós is. :)
2009. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni sok csajnak így a haját, nyugodtan megcsináltathatod ilyenre :)
2009. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szeritnem nem..sokan gáznak találják de vannak oylan stílusok amikhez jőláll.ha zetetszik cisnáld:)
2009. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy igazán sosem volt divat. Persze jó, meg minden de hivatalosan nem volt trend, inkább csak egyes körökben.

Ha szeretnéd nyugodtan csináltasd meg, nem lesz ciki vagy ilyesmi, ha megy a stílusodhoz nagyon jól nézhetsz ki vele.

2009. ápr. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezt úgy veszem hogy halvány lila gőzöm nincs hogy volt-e divat vagy divat-e még,de én ezt úgy veszem kinek mi tetszik,ha érdekel nekem tetszik az a frizura.ha meg mások cikiznek érte ,hogy ez már rég kiment a divatból akkor ne figyelj rájuk az a lényeg,hogy neked tetszen.Bye!
2009. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!