Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj ha minden nap vagy...

Nagy baj ha minden nap vagy pedig minden másnap mosok hajat?

Figyelt kérdés
Suliba járok és nem akarok zsíros hajjal menni így ez akkor nem baj?? Ártalmas?? Légyszi normális válaszokat :)
2011. szept. 6. 18:19
 1/8 Az Ükükük Apád válasza:
Hát én utána néztem ha túl sokat mosod a hajad egy idő után akkor egybe áll a hajad és olyan lesz mint egy paróka és egy idő után levedled
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, hogy mosd meg az egész hajad és minden 2. nap csak a tetejét és akkor nem lesz lapos, nem látszik, hogy zsíros lenne.
2011. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is minden nap mosom sajnos.... egyszerűen nem bírom ki, hogy ne mossam meg. utálom ha már egy picit is zsíros és már másnap reggel, mikor mosom, már olyan mint másnak 1 hét után!
2011. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod.Az sem jobb,ha a zsír eltömíti a hajhagymáidat és kihullik hajad.Viszont ha nem mész sehova pl. hétvégén,akkor pihentesd.
2011. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is minden második, harmadik nap mosok hajat. ha már zavar hogy kicsit zsíros használj száraz sampont.(dm-ben tudsz venni) akkor nem kell miden nap megmosnod, csak befújnod vele a hajad.
2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy idő után nagyon fog hullani a hajad... Inkább csak 2 naponta mosd. bár attól is függ, milyen hosszú a hajad.
2011. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy szórj rá hintőport! :) Én úgy szoktam, bármilyen hülyeségnek hangzik akkor is bevált technika, csak nem ismerik olyan sokan és nem is használják.:) Nem sokat de szórsz a hajadra és sűrű fogú fésűvel belefésülöd, olyan lesz mintha ha hajat mostál volna.:) Nem tudom hogy ez hajfüggő e, de nálam bevált! :) Ha nálad is akkor várom leveled vagy jelezz!! :)
2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a hintőpor tényleg jó, olyan hatása van mint a száraz samponnak, de nem szabad olyan sűrűn használni, vagyis egymás után többször mert azért azt is le kell mosni, de egyszer kétszer használhatod.
2012. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!