Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Moshatom a hajam minden másnap?

Moshatom a hajam minden másnap?

Figyelt kérdés

nem minden nap szoktam inkább másnap...

vagy minden nap kellene szerintetek (ez kérdés)


2011. júl. 4. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van valami különös oka annak,hogy minden nap mosni akarod?Ha van,akkor kímélő samponnal és jól felhígítva vízzel.
2011. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezekszerint zsírosodik a hajad,inkább használj szárazsampont.:)
2011. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdésem...


a kérdésem hogy nem káros a hajnak e ha minden nap megmosom mert én minden másnap mosom


(köszi)

2011. júl. 4. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
minél gyakrabban mosod, annál jobban fog zsírosodni és korpásodni én úgy tudom:/ heti 1x mosom és még akkorsem mindig zsíros
2011. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jobb mintha minden nap mosnád de amúgy 2 naponta sem jó.Én régen 2 naponta mostam a hajam és nagyon gyorsan bezsírosodott és tört nagyon a vége.

Kérdezd meg a fodrászodat ő jobban ért hozzá:)

2011. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben x)
2011. júl. 4. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Moshatod nyugodtan. Igazából itt írták előttem h sokkal jobban zsírosodik..... Ez részben igaz de nem attól h minden másnap ráteszed a sampont hanem attól h dörzsölöd. Tehát próbáld meg csak masszírozni gyengén. És akkor moshatod akár mindennap.
2011. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem azért zsírosodik mert dörzsöli hanem mert a fejéről a sampon minden lemos és így próbál védekezni.Valamennyire mindig zsírosnak kell lennie a hajnak.
2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jól írja az előttem levő! a hajnak van egy természetes zsíros rétege, amit ha 3-4naponta vagy hetente 1szer mosol, akkor szépen visszaáll. de ha sűrűbben mosod akkor több zsíros réteget termel, hogy védje a hajat.ezért zsírosodik. szerintem egy picit károsítja a hajat, ha sűrűn van mosva.
2011. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!