Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nap hajat mosni?

Minden nap hajat mosni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni egy hamburgerezőben, és egy héten 5-6 napot dolgozom. A helyzet az, hogy a hajam eléggé beissza azt a zsírszagot, mivel egész nap sütünk. A szag konkrétan engem nem zavar, meg párom sem panaszkodik miatta, de a kolléganőm ma említette, hogy ő bizony minden este megmossa a haját.

Nem tudom, mennyire tesz ez jót a hajnak, eddig azon küzdöttem, hogy ne kelljen 2 naponta hajat mosnom, és végre eljutottam odáig, hogy már 3 naponta is elég megmosnom. Vagy jobb lenne, ha minden este mosnám?

Inkább cserélem le gyakrabban a kispárna huzatot...

Mi a véleményetek erről? Ti hogyan csinálnátok?

(Jó nyilván, ha este más programom van, megmosom, de amikor csak hazajövök, és másnap megint megyek, akkor nem látom sok értelmét)


2011. okt. 25. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű a szag engem zavarna, de amúgy a helyedben nem mosnék hajat naponta, csak gyakrabban fog zsírosoni.
2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha nem mész sehova, akkor felesleges megmosni. Esetleg vegyél valami hajfrissítő sprayt, habár szerintem az olajszagon nem sokat segítene. :(

Egyik barátnőm is dolgozott ilyen helyen és tényleg nagyon lehetett rajta érezni, a ruhája meg minden beveszi azt a szagot. De erre sincs szerintem jó megoldás. Pl. a kabátját nem moshatta ki minden nap, elzárni meg annyira nem tudta, hogy ne legyen olyan szaga.

2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elvileg a nagyon gyakori hajmosástól elgyengül a hajad


de amúgy ha nem zavar téged se és a pasidat se,akkor miért vágatnád le? inkább örülj neki,én olyan szivesen szagolgatnám egész este a meki illatot :)


13l

2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!