Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőr ellen valami?

Zsíros bőr ellen valami?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé zsíros a bőrtípusum. (arc)

Holnapra fontos lenne ezt megváltoztatni.Mármint úgy értem,hogy holnap reggel mivel mossam meg ami kb.5 órán át tartja azt,hogy nem annyira látszik a zsírosodás.

Ma már nem megyek sehova venni,úgyhogy házi praktikák kellenének.Előre is köszi :))


2011. szept. 5. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog sose megváltozni a bőrtípusod, ha zsíros akkor mindig ilyen lesz. Akinek száraz annak meg mindig száraz lesz. Te most csak annyit tehetsz hogy reggel megmosod babaszappannal, bekened hidratálóval aztán színtelen púder rá. Ez elég tartós, de néha lehet hogy újra kell púderezni útközbe mert nagyon meleg van.
2011. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na ez jó ötlet.

Babaszappan az éppen van itthon,hidratáló krém meg nem tudom.Találtam valami,de nem tudom,hogy ez az e.

[link]

Ez van ráírva:Nappali krém érett bőrre.Ez most hidratáló vagy mi????:o

Puderem is van,de nem annyira színtelen,de majd próbálok keveset tenni rá.:D

Amúgy nem tudom,hogy zsíros típus vagyok e,mert kamasz vagyok és ezt még ki lehet nőni.:))

2011. szept. 5. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem azóta nem zsíros a bőröm amióta szedem a fogamzásgátlót. mivel ez helyre rakja a hormonjaidat. ezért is nem vagyok se pattanásos se zsíros bőrű most már :) nem tudom hány éves vagy de ha már elég érett a szedésére sztem beszéld meg anyukáddal hogy nem e szedhetnél fog.gátlót, olyat amiben kevés a hormon. Sokan szednek azért fog.gátlót h rendbe jöjjön a bőre, vagy h ne legyen túl sok vérzése vagy ugye védekezés céljából :) de ha nem túl drasztikusan zsíros a hajad, akk ajánlom figyelmedbe a fekete szappant. kifejezetten ilyen arctípusra van, nagyon hatásos, mindennapi mosással szép mattá teszi a bőrödet. utána valamilyen hidratáló krémmel kend át az arcodat, mivel a szappan szárítja a bőrt.
2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj bocsi előző vagyok, nem hajad, hanem bőröd :D bocsi csak most olvastam vissza hogy elírtam xD nemtom miért hajat írtam :D
2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!