Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy van ez az ionos hajvasaló...

Hogy van ez az ionos hajvasalóknál? (lent)

Figyelt kérdés
Bellissima hajvasalóm van, ionizátorral és minden le van írva róla, kivéve az, hogy meddig tart ez az ionkibocsátás, és hogy kell-e hozzá aktiválni valamit hogy kibocsássa az ionokat,mert láttam olyaqn hajvasalót is ahol meg kell nyomni egy gombot és csak azután működik. a lényeg: mikor "fogy ki" az ion a hajvasalómból? [link] ilyenem van
2011. szept. 4. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van és szerintem nem kell aktiválni semmit...szerintem ott bocsájtja ki z ionokat,ahol a kerámia lapok kezdődnek(alsó rész)-->ott van egy ilyen kis rács szerű alkalmatosság...:)
2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondoltam. azt nem tudja még valaki hogy meddig tart ez az ionosság??
2011. szept. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!