Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mannaszappan próbáltad már,...

Mannaszappan próbáltad már, megéri az árát? Nem fogy el gyorsan?

Figyelt kérdés

[link]

Rendelnék tőlük, de elég durvának tartom, hogy 3 db szappant 3500 Ft-ért hoznak házhoz...

Attól tartok, hogy pikk-pakk "elolvad". Ha sokáig tartana, akkor jó lenne, 1x szívesen beruházok rá, de ha csak 2 hétig tart ki 1 szappan, akkor nagyon-nagyon nem éri meg, akármennyire is bőrbarát stb.

Mi a véleményetek róla?


2011. szept. 4. 08:46
 1/7 anonim válasza:

Már lassan egy éve használjuk a Mannaszappanokat, mindenkinek meg van a kedvence. Van amelyik gyorsabban, van amelyik lassabban fogy. A sós kókusz szappanjuk például hónapokig elég, de van olyan, ami két hét alatt simán elfogy. Ha visszaosztod, akkor ez 70 Ft/fürdés és ez nem drága.


Persze viszonyítás kérdése kinek mi a sok, szerintem nem drága ennyiért, mert testápolót sem kell használni utána. Próbáld ki és meglátod!

2011. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a szappanok ugyanazok, amiket pl. bevásárló központok előtereiben szoktak árulni, vagy kis kirakodó vásárokban?
2011. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyot csalódtam bennük... A 100% garancia addig érvényes amíg nincs problémád velük, utána csak akkor kapsz valamit ha saját költségeden visszaküldöd a reklamált árut: azaz kiszállítási költség 700 Ft, visszapostázás 500 Ft (érdekes, hogy nekem olcsóbban szállít a posta, mint nekik a futár?), a szappan ára meg mondjuk 1000 Ft. Szóval kifizetsz 1200 Ft-ot, visszakapsz 1000 Ft-ot és még meg sem coltál elégedve... A bolondnak is megéri...

Ráadásul semmivel sem jobb minőségű, mint a drogériákban 300-600 Ft közötti áron kapható termékek, amiken nincs postaköltség sem. Jobban jársz, ha máshol vásárolsz!

2012. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Banya92 ***** válasza:
29%
Kedves utolsó! "Semmivel sem jobb minőségű, mint a drogériákban 300-600 Ft közötti áron kapható termékek"? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Ha igen, akkor szerintem érdemes lenne utánaolvasnod egy-két dolognak a bolti szappanok összetevőiről, és arról, hogy miből készülnek a Mannaszappanok... Persze, ha te szeretsz a 300-600 forintos vegyszerekben fürdeni, és nem részesíted előnyben a természetes, bőrbarát összetevőket, akkor nem szóltam. :) Egyébként, kedves kérdező én csak ajánlani tudom őket! Meg kell találnod a neked legmegfelelőbb szappant a sok közül, de ha megtaláltad, hidd el, a bőröd meghálálja majd a törődést! :)
2012. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ráadásul semmivel sem jobb minőségű, mint a drogériákban 300-600 Ft közötti áron kapható termékek, amiken nincs postaköltség sem. Jobban jársz, ha máshol vásárolsz!"


Én 200 forintért találtam egy drogériában sajátmárkás szappant, aminek nem mérgezőek az összetevői. Ettől függetlenül néha veszek mannát vagy más ilyen szappant is, mert szép színesek és illatosak :D

2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én a nagyon hamar zsírosodó hajamra szeretnék ilyen szappant, de engem is nagyon meglepett, hogy ugyanannyiba kerül, ha futár hozza ki és ugyanannyiba, ha pick-pack ponton veszi át az ember.

Kicsit átverés jellegű a dolog.

Egyébként honnan lehet tudni, hogy melyik szappan a jó bárkinek??

2013. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom időnként érkezik 1-1 hozzászólás :)

Azóta rendeltem már tőlük, amikor nagyon-nagyon akciós volt vmi v. ingyen szállítottak, de nem vagyok elájulva. Sajnos valóban nagyon hamar elfogynak a szappanok, akármennyire is próbálok vele spórolni és mivel nem okozott olyan húúúú de nagy élményt, így nem váltam törzsvásárlóvá :)


Próbáltam a drogáriás/bioboltos natúrszappanokat, de azok viszont egyáltalán nem jöttek be! Olyan szinten kiszárították a bőrömet, hogy ahhoz képest még a legócskább 100 Ft-os tusfürdő is szamártejes kényeztetés :)


Pár hete innen rendeltem: [link]

Először nem volt szimpi, mert olyan manna-koppintásnak tűnik, de a 30%-os engedményükkel és az ingyenes szállításukkal meggyőztek :) A sószappant és az olívaőrleményes szappant használom felváltva és határozottan jónak tűnnek. Nem folynak szét pikk-pakk, mint a mannások és persze a lényeg: nem szárítják a bőrömet!

Ja és van náluk személyes átvételre is lehetőség, így nagyon jó, ha valaki csak 1 db-ot szeretne kipróbálni.

2013. jún. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!